Włoskie lody kręcone


Do produkcji naszych lodów wkładamy wiele serca, a wszystko po to aby przypominały one w smaku lody z dzieciństwa. Tradycyjna receptura i najwyższej jakości składniki to coś co nas wyróżnia.

Smak to coś do czego przykładamy ogromną wagę. Wszystkie składniki są w 100% naturalne.Dodatkiem do naszych lodów jest naturalna bita śmietana wytwarzana z najwyższej jakości śmietanki.
Zachęcamy do skosztowania naszych lodów. Nasz samochód z lodami możecie Państwo spotkać na festynach i imprezach okolicznościowych w Wielkopolsce.

Sprzedaż mobilna


Nasza mobilna gastronomia jest gotowa dojechać wszędzie, abyście mogli Państwo skosztować naszych doskonałych produktów. Każdego roku docieramy na: festyny, imprezy firmowe, imprezy integracyjne.

Obsługujemy imprezy na obszarze
do 200 km od Poznania.

Gofry


Gofry to dla wielu smak wakacji i dzieciństwa. Nasze lekkie, cudownie chrupiące przygotowujemy ręcznie według sprawdzonej receptury. Podajemy z: sosami, owocami lub bakaliami. Smak naszych gofrów doskonale podkreśla prawdziwa bita śmietana, którą specjalnie przygotowujemy bez żadnych sztucznych dodatków.

Wyłącznie naturalne


Do procesu produkcji naszych wyśmienitych lodów używamy wyłącznie naturalnych składników. Podstawą są śmietana oraz mleko, ponieważ do smaku przykładamy ogromną wagę. Dzięki odpowiedniej selekcji dodawanych produktów otrzymujemy doskonałe lody, które zadowolą podniebienie każdego.